Na czym polega zabieg z wykorzystaniem rozpuszczalnych nici PDO?

Innowacyjny i bezinwazyjny sposób, aby zatrzymać proces starzenia się skóry. Zabieg polega na implantacji nici wykonanych z rozpuszczalnej substancji PDO (polidoksonon) za pomocą cienkiej, sterylnej igły w wybrane miejsca twarzy i ciała podskórnie, śródskórnie lub domięśniowo.

Efekty zabiegu

Liczne badania kliniczne potwierdziły, iż polidoksanon jest substancją, która stymuluje proces neokolagenezy, syntezę nowej elastyny, która odpowiada za sprężystość i elastyczność skóry. Jest również produktem bezpiecznym , co potwierdza uzyskany certyfikat bezpieczeństwa CE.

Apl ikacja nici pozwala na uzyskanie bardzo naturalnego efektu nie zmieniając przy tym rysów twarzy. Dzięki niciom PDO First Lift bezpiecznie możemy zmniejszyć zmarszczki, unieść opadające np. kąciki ust czy powieki, poprawić owal twarzy oraz ujędrnić skórę szyi i dekoltu. Zabieg można stosować także na wybrane strefy ciała.

Efekt zabiegu pojawia się po około miesiącu od aplikacji nici i kształtuję się przez około 8 miesięcy. W przypadku zastosowania nici First Lift Barb (nitka z małymi, dwukierunkowo zbieżnymi haczykami) rezultat uzyskujemy natychmiast.
Efekt w postaci silnego liftingu, poprawy jędrności i gęstości skóry, a także usunięcia zmarszczek utrzymuje się około 1,5 roku.

regeneracja skóry
50%
ujędrnienie szyji
50%
likwidacja drugiego podbródka
50%
lifting owalu twarzy
60%