Mezoterapia igłowa / Zastrzyki witaminowe / kwas hialuronowy / osocze bogatopłytkowe

Mezoterapia igłowa polega na  wstrzyknięciu pod skórę preparatu, który ma do wykonania określone zadanie.

Najczęstszym problemem skóry jest brak elastyczności i nawilżenia,  zmian pH na  zasadowe oraz szybka utrata wody.  Preparatem z wyboru w tym przypadku  jest kwas hialuronowy, który ma działanie hydrofilne i  zatrzymuje wodę. Z wiekiem naturalne zasoby kwasu hialuronowego zmniejszają się i  skóra jest ścieńczona, mało napięta i wysuszona. Seria zabiegów z kwasem hialuronowym jest  w stanie odbudować  magazyn aminoglikanów  pod  skórą  i  dodatkowo zmusza kolagen  do  reprodukcji.

zagęszczenie skóry
70%
poprawa napięcia
60%
poprawa kolorytu, świetlistości, "glow"
60%
stymulacja własnego kolagenu
70%
zlikwidowanie drobnych zmarszczek mimicznych
50%
nawilżenie skóry
80%

Aby  wzbogacić skuteczność działania kwasu, nowoczesne preparaty do mezoterapii zawierają  wiele innych  składników, które mają działanie antyoksydacyjne, rozjaśniające i napinające.

Nowym  rodzajem  mezoterapii jest osocze bogatopłytkowe PRP. Preparat otrzymywany  z własnej krwi pacjenta. Po krótkiej obróbce specjalnie wyselekcjonowana frakcja  osocza zostaje  wstrzyknięta pod skórę techniką drobnych ukłuć. Najbardziej  wartościowe składniki osocza to czynniki wzrostu, płytki krwi i przeciwciała, maja one silne działanie  stymulujące dla skóry.  Szczególnie skuteczne działanie  stwierdza się  w  zapobieganiu wypadania włosów.

Skuteczność w zagęszczaniu / ujędrnianiu skóry w zależności od składu preparatu

30%
witaminy, mikroelementy
50%
kwas hialuronowy do mezoterapii
70%
kwas hialuronowy do zagęszczania skóry / light filler

Czy wystarczy jeden zabieg

Jeden zabieg da efekt krótkiego nawilżenia skóry, jeżeli  jednak chcemy mieć efekt długotrwały to zalecana jest seria od 4-6 zabiegów w zależności od stanu skóry

Przeciwskazania

Poinformuj lekarza jeżeli jesteś w ciąży