• dr Agnieszka Sura
   dr Agnieszka Suraanti-aging, dermatologia estetyczna, medycyna estetyczna, chirurgia kosmetyczna laserowa
   Ukończyła Akademię Medyczną w  Warszawie, odbywała staże podyplomowe  w  USA i Francji, jest członkiem Amerykańskiego Towarzystwa Medycyny Laserowej i Chirurgii ASLMS. Jest  autorką artykułów i publikacji na temat medycyny estetycznej. W 2003 roku otworzyła klinikę chirurgii laserowej i medycyny estetycznej Boston Clinic, która obecnie mieści się  na  Warszawskim Ursynowie, trochę… Na Uboczu.
  • Malwina Chłodnicka
    Malwina Chłodnicka

    Dietetyk
    Absolwentka Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji . Uważa, że dieta cud nie istnieje. Jedynym sposobem na szczupłą sylwetkę jest wdrożenie zdrowych nawyków żywieniowych i przestrzeganie ich już do końca życia. Ponadto, prawidłowe żywienie jest kluczowe w prewencji wielu chorób dietozależnych, takich jak cukrzyca typu II czy choroby układu krążenia. W przypadku zdiagnozowanych już chorób odpowiednia dieta jest nieodzownym elementem ich leczenia.

   • Adriana Markiewicz-Dąbrowska
     Adriana Markiewicz-DąbrowskaPsycholog Psychoterapeuta i Psycholog Sportu
     Pracuje z osobami, które doświadczają kryzysów w zyciu, maja niskie poczucie wartosci, trudności w kontaktach z ludźmi, cierpią na zaburzenia nastroju, leki, depresję oraz objawy nerwicowe.
    • Włodzimierz Rosiński
      Włodzimierz RosińskiChirurg
      dr Włodzimierz Rosiński
      Absolwent Akademii Medycznej w Poznaniu
      Specjalizacja z Chirurgii Ogólnej
      Praktyki zagraniczne:
      Oddział Chirugii Ogólnej StobHill General Hospital w Glasgow
      Klinika Przeszczepu Szpiku w Regionalnym Centrum Medycznym w Bordeaux
      Uczestnik wielu szkoleń i kursów z medycyny estetycznej
      Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anty-aging
      Od wielu lat prowadzi gabinet medycyny estetycznej
     • Lena Isakowa
       Lena Isakowamasażystka / kosmetyczka
       Jej pasją są zabiegi depilacji laserowej i masażu odchudzającego, które wykonuje od 5lat. Jest bezwzględna dla włosków i fałdek tłuszczu. Pacjentki chwalą jej profesjonalizm i determinację. Każdy utracony przez pacjentkę  centymetr w obwodzie traktuje jak swój osobisty sukces.

       .

      • Piotr Siennicki
        Piotr SiennickiLekarz Medycyny Estetycznej
        W roku 1997 ukończył studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym – I Wydział Lekarski. Doktorant I Kliniki Anestezjologii i Intensywnej Terapii WUM. Absolwent Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej PTL. Autor wyróżnionej pracy dyplomowej pt. „Pacjent w gabinecie medycyny estetycznej – oczekiwania i źródła informacji”. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Certyfikowany Lekarz Medycyny Estetycznej. Żonaty dwoje dzieci. Z zamiłowania nurek i pilot szybowcowy.
       • Krzysztof J. Filipiak
         Krzysztof J. Filipiakkardiolog
         Absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. W wieku 37 lat uzyskał tytuł profesorski, w chwili nominacji będąc najmłodszym profesorem polskiej kardiologii i jednym z najmłodszych profesorów nauk medycznych w Polsce.
         Nauczyciel akademicki, naukowiec, lekarz – specjalista chorób wewnętrznych, kardiologii i hipertensjologii. Od 2012 roku Prodziekan I Wydziału Lekarskiego WUM. Członek Zarządów Głównych Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego, Redaktor Naczelny “Kardiologii Polskiej”./