Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Sztuczne rzęsy posiadają wiele zalet. Zapewniają niesamowite podkreślenie oczu, piękny wygląd, a jednocześnie są przy tym bezpieczne i wygodne. Wiele kobiet rezygnuje z ich tuszowania, powiem są one wystarczająco wyraziste i piękne. Wygląd przedłużonych i zagęszczonych rzęs w żadnym stopniu nie różni się od naturalnych.
Zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs w Boston Clinic wykonujemy metodą 1:1, która polega na doklejaniu do po jednej sztucznej rzęsie do 1 naturalnej. Dzięki zastosowaniu tej techniki uzyskujemy niesamowity efekt wydłużenia i zagęszczenia rzęs, który jednocześnie wygląda bardzo naturalnie. Sztuczne rzęsy zachowują się jak naturalne- są giętkie, pięknie podkręcone, zwężone na końcach.
Przedłużanie rzęs w naszym gabinecie jest zupełnie bezpieczne, bowiem do jego wykonania stosujemy wyłącznie markowe rzęsy oraz akcesoria ( w tym kleje do rzęs) , które posiadają certyfikaty najwyższej jakości.  Dzięki  temu nie dochodzi do reakcji alergicznych takich jak łzawienie czy zaczerwienienie powiek. Klej, który stosujemy jest wodoodporny, co stanowi gwarancję pełnego komfortu, bowiem nie musisz rezygnować z żadnej aktywności życiowej. Śmiało można uprawiać sporty, chodzić na basen, czy odwiedzać saunę.
Przed przystąpieniem do zabiegu kosmetyczna ustala jakiego  efekty oczekuje Klientka. W swojej ofercie posiadamy rzęsy o rożnej długości i rodzajach podkręcenia, tak więc każdy znajdzie coś dla siebie. W Boston Clinic otrzymasz profesjonalną poradę oraz pomoc w podjęciu decyzji.
Efekty utrzymuje się około 2-3 miesięcy. Jest to uwarunkowane naturalnym cyklem życiowym rzęs. Zalecamy jednak uzupełnianie rzęs w tym czasie, aby długo cieszyć się ich pięknym wyglądem.
Przedłużanie rzęs jest zabiegiem, który wymaga niezwykłej dokładności oraz staranności. Kosmetyczka przy pomocy specjalnych szczypców oddziela każdą rzęsę, aby później nakleić na nią sztuczną. W związku z powyższym jest to zabieg  czasochłonny- pierwsze nałożenie rzęs trwa około 2- 2,5 godzin.  Późniejsze ich uzupełnianie zajmuje już mniej czasu.’ Niemniej jednak usługa wykonywana jest w pozycji leżącej na wygodnych fotelach kosmetycznych , w związku z tym nie jest uciążliwa dla Klientki.
Co do zasady nie ma żadnych przeciwwskazań do wykonania zabiegu przedłużania rzęs- jedyną przeszkodę może stanowić całkowity brak rzęs.