MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA

Mezoterapia bezigłowa to zabieg najnowszej generacji, który polega na bezbolesnym wprowadzeniu substancji aktywnych w głąb skóry. System został opracowany z myślą o regeneracji skóry, jej naprawie i stosuje się do odmładzania skóry, całkowicie bezbolesnego usuwania zmarszczek a także znajduje zastosowanie w zwalczaniu cellulitu.
Mezoterapia bezigłowa powoduje głębokie nawodnienie skóry, polepsza jej elastyczność, stymuluje układ limfatyczny i zapewnia długotrwały efekt poprawy jędrności skóry. Długotrwałe efekty profesjonalnej kuracji gabinetowej gwarantuje stosowanie dobranych kosmetyków do pielęgnacji domowej.

Zabieg polega na wprowadzaniu substancji odżywczych, nawilżających w głąb skóry przy ożyciu  specjalnej fali elektromagnetycznej, która występuje w postaci impulsów. Fala ta dociera do wnętrza skóry oraz komórki. Preparaty są dobierane indywidualnie do potrzeb skóry. Zabieg jest bardzo przyjemny bezbolesny. Bezpośrednio po zabiegu Pacjentka może wrócić do normalnej aktywności.

Dzięki serii spotkań nasza skóra będzie odżywiona, nawilżona, zrewitalizowana i elastyczna.

Działanie mezoterapii bezigłowej:
• błyskawiczny lifting
• redukcja zmarszczek i bruzd
• likwidowanie „worków” pod oczami
• nawilżenie i dotlenienie skóry
• wspomaganie zabiegów antycellulitowych i wyszczuplających

Jeśli masz wątpliwości czy zabieg jest dedykowany dla Ciebie, zapraszamy do kontaktu pod numerem 602-464-202 bądź w formie mailowej. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie!

 

Recent Posts