[vc_row][vc_column width=”1/3″][vc_column_text title=”Co to jest Thermaclinic” disable_pattern=”true” align=”left” margin_bottom=”0″]Do zabiegów modelowania sylwetki proponujemy urządzenia Thermalipo i Thermaclinic. Są to aparaty wytwarzające energię , przekazywaną do skóry i tkanki podskórnej za pomocą elastycznej głowicy.

W wyniku efektu termicznego zwiększa się metabolizm komórek i ich utlenienie. Komórki tłuszczowe rozgrzewają się, kurczą a uwolniony w ten sposób tłuszcz przedostaje się do krwioobiegu. Następnie jest wychwytywany przez wątrobę i usuwany z organizmu.

Lokalne przekrwienie skóry pomaga również oczyszczać tkanki ze szkodliwych produktów przemiany materii, metabolitów i toksyn. Skóra po zabiegu jest lekko zaróżowiona i napięta.[/vc_column_text][vc_column_text title=”Wskazania” disable_pattern=”true” align=”left” margin_bottom=”0″]

  • Skóra z objawami cellulitu.
  • Skóra wiotka i rozciągnięta
  • Lokalne otłuszczenie na brzuchu ,udach, biodrach, kolanach

 

Zabieg jest skuteczny u pacjentek w każdym wieku, jedynym warunkiem jest konieczność regularnego przychodzenia na zabiegi.

W przypadku skóry, która utraciła swoją jędrność, sprężystość i kształt, Thermalipo stymuluje reakcję zapalną, odpowiedzialną za przebudowę tkanek
,migrację fibroblastów
,syntezę nowego kolagenu i skurcz włókien elastyny. Pacjentki szybko zauważają zmianę gęstości skóry i zmniejszenie objętości w obwodzie.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text title=”Zalecana ilość zabiegów” disable_pattern=”true” align=”left” margin_bottom=”0″]Spektakularny efekt pojawia się po kilku zabiegach, aby był trwalszy zalecamy pakiety 12 zabiegów, wtedy też cena za 1 zabieg jest najkorzystniejsza. Zabiegi trwają od 30min do 1,5h w zależności od potrzeb danej okolicy ciała.

[/vc_column_text][vc_column_text title=”Jak wzmocnić działanie odchudzając” disable_pattern=”true” align=”left” margin_bottom=”0″]Jak wzmocnić działanie odchudzające

Zazwyczaj zalecamy konsultację lekarską przed zabiegiem, każdy pacjent ma indywidualnie dobrany zestaw zabiegów, tak aby zadziałać wielokierunkowo od środka i na zewnątrz.

Według naszego doświadczenia dobrze jest połączyć zabiegi Thermaclinic z drenażem limfatycznym oraz detoksykacją organizmu .Specjalne programy z suplementacją Vivomixx’em i preparatem -Regulat. Pozwalają zachować młodość całego ciała.

Jeżeli lekarz nie widzi przeciwskazań można zastosować dodatkowo lipolizę iniekcyjną.

Zawsze zalecamy też odpowiednią dietę   wspomaganą plastrami odchudzającymi Life-wave[/vc_column_text][vc_video title=”Thermalipo” link=”https://vimeo.com/126108416″][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image border_color=”grey” img_link_target=”_self” image=”6911″ img_size=”large” img_link_large=””][/vc_column][/vc_row]