Co to jest Thermaclinic

Do zabiegów modelowania sylwetki proponujemy urządzenia Thermalipo i Thermaclinic. Są to aparaty wytwarzające energię , przekazywaną do skóry i tkanki podskórnej za pomocą elastycznej głowicy.

W wyniku efektu termicznego zwiększa się metabolizm komórek i ich utlenienie. Komórki tłuszczowe rozgrzewają się, kurczą a uwolniony w ten sposób tłuszcz przedostaje się do krwioobiegu. Następnie jest wychwytywany przez wątrobę i usuwany z organizmu.

Lokalne przekrwienie skóry pomaga również oczyszczać tkanki ze szkodliwych produktów przemiany materii, metabolitów i toksyn. Skóra po zabiegu jest lekko zaróżowiona i napięta.

Wskazania

  • Skóra z objawami cellulitu.
  • Skóra wiotka i rozciągnięta
  • Lokalne otłuszczenie na brzuchu ,udach, biodrach, kolanach

 

Zabieg jest skuteczny u pacjentek w każdym wieku, jedynym warunkiem jest konieczność regularnego przychodzenia na zabiegi.

W przypadku skóry, która utraciła swoją jędrność, sprężystość i kształt, Thermalipo stymuluje reakcję zapalną, odpowiedzialną za przebudowę tkanek
,migrację fibroblastów
,syntezę nowego kolagenu i skurcz włókien elastyny. Pacjentki szybko zauważają zmianę gęstości skóry i zmniejszenie objętości w obwodzie.

Zalecana ilość zabiegów

Spektakularny efekt pojawia się po kilku zabiegach, aby był trwalszy zalecamy pakiety 12 zabiegów, wtedy też cena za 1 zabieg jest najkorzystniejsza. Zabiegi trwają od 30min do 1,5h w zależności od potrzeb danej okolicy ciała.

Jak wzmocnić działanie odchudzając

Jak wzmocnić działanie odchudzające

Zazwyczaj zalecamy konsultację lekarską przed zabiegiem, każdy pacjent ma indywidualnie dobrany zestaw zabiegów, tak aby zadziałać wielokierunkowo od środka i na zewnątrz.

Według naszego doświadczenia dobrze jest połączyć zabiegi Thermaclinic z drenażem limfatycznym oraz detoksykacją organizmu .Specjalne programy z suplementacją Vivomixx’em i preparatem -Regulat. Pozwalają zachować młodość całego ciała.

Jeżeli lekarz nie widzi przeciwskazań można zastosować dodatkowo lipolizę iniekcyjną.

Zawsze zalecamy też odpowiednią dietę   wspomaganą plastrami odchudzającymi Life-wave

Thermalipo