Antycellulitowy masaż bańką chińską

Masaż bańką chińską to najskuteczniejszy masaż zdrowotny i antycellulitowy jednocześnie. Polega na wytworzeniu podciśnienia za pomocą specjalnej gumowej bańki, które doprowadza do wciągnięcia skóry do jej wnętrza. Jest niezwykle skuteczny w kuracji antycellulitowej lub jako drenaż limfatyczny. Masaż ten pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu. W wyniku przyspieszenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej Rezultatem odpowiedniej ilości spotkań jest piękna i jędrna skóra bez oznak cellulitu, wymodelowane smukłe uda oraz ukształtowane pośladki z efektem ” uniesienia”.
W celu osiągnięcia efektu modelującego sylwetkę zalecana jest seria 10-12 masaży w odstępie ok. 2 dni

Antycellulitowy masaż bańką chińską można w powodzeniem łączyć z innymi zabiegami takimi jak: lipoliza iniekcyjna, mezoterapia igłowa lub z zabiegami z wykorzystaniem technologii fal radiowych.

Poza wyżej wymienionymi właściwościami masaż bańką doskonale relaksuje i uspokaja. Jest dobry dla osób zestresowanych, przemęczonych, prowadzących siedzący tryb życia. .

Kiedy stosować antycellulitowy masaż bańką chińską?:

– wspomagająco podczas odchudzania
– przy zaawansowanym cellulicie i skórze mało elastycznej
– po porodzie
– przy intensywnej kuracji odchudzającej w celu ujędrnienia skóry
– przy braku aktywności fizycznej.

banki chinskie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeśli masz wątpliwości czy zabieg jest dla Ciebie, zapraszamy do nas na bezpłatną konsultację z kosmetologiem. Szczegóły pod numerem: 602-464-202

Recent Posts